ATV02W150B-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATV02W150B-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Comchip Technology |
| Περιγραφή | TVS DIODE 15V 24.4V SOD123F |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ATV02W150B-HF | Κατασκευαστής | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 15V 24.4V SOD123F | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 588865 pcs | Φύλλο δεδομένων | ATV02W5V0-HF thru 191-HF |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 15V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 24.4V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 16.7V |
| Τύπος | Zener | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOD-123F |
| Σειρά | Automotive, AEC-Q101 | Προστασία γραμμής ισχύος | No |
| Ισχύς - μέγιστη παλμός | 200W | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | SOD-123F | Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 8.2A | Χωρητικότητα @ Συχνότητα | - |