ATV02W130-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATV02W130-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Comchip Technology |
| Περιγραφή | TVS DIODE 13V 21.5V SOD123 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ATV02W130-HF | Κατασκευαστής | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 13V 21.5V SOD123 | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 599292 pcs | Φύλλο δεδομένων | ATV02W5V0-HF thru 191-HF |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 13V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 21.5V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 14.4V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 | Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOD-123 | Σειρά | Automotive, AEC-Q101 |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No | Ισχύς - μέγιστη παλμός | 200W |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) | Συσκευασία / υπόθεση | SOD-123F |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 150°C (TJ) | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 20 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 9.3A |