Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCMM37SF
DCMM37SF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCMM37SF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCMM37SF
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DCMM37SF Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1598 pcs Φύλλο δεδομένων DCMM37SF
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Σειρά 24308-Style, D*MM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDCMM37SF Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 37
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A