Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCMM37SENMBK52
DCMM37SENMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCMM37SENMBK52 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCMM37SENMBK52
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DCMM37SENMBK52 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 4987 pcs Φύλλο δεδομένων DCMM37SENMBK52
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Brass, Gold Plated
Σειρά 24308-Style, D*MM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDCMM37SENMBK52 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 37
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal