Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCM37PNMB
DCM37PNMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCM37PNMB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCM37PNMB
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 860 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DCM37PNMB Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 860 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 20-28 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Σειρά D*M Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDCM37PNMB Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 37
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας Machined Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα Black
Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DCM37PN
  • Κατασκευαστές:Amphenol FCI
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 37P STR SLDR CUP
  • Σε απόθεμα:5672
  • Μέρος#:DCM37PTK87
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER