Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCM37PMK87
DCM37PMK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCM37PMK87 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCM37PMK87
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DCM37PMK87 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 2920 pcs Φύλλο δεδομένων DCM37PMK87
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Σειρά D*M Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDCM37PMK87 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 37
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά Grounding Indents
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A