Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DBMMP17X2PP
DBMMP17X2PP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMMP17X2PP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMMP17X2PP
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMMP17X2PP Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1844 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά 24308-Style, Combo D®, D*MM Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 17 (15 + 2 Coax) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 7.5A Επικοινωνία Τύπος Coax and Signal