Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DBMMP17H2PJA101
DBMMP17H2PJA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMMP17H2PJA101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMMP17H2PJA101
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMMP17H2PJA101 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2238 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά 24308-Style, Combo D®, D*MM Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 17 (15 + 2 Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side (4-40) Χαρακτηριστικά Mounting Brackets, Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 17 (15 + 2 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 40A