Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub, D-σχήματος - θήκες > DBMA25SNMBF0
DBMA25SNMBF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMA25SNMBF0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMA25SNMBF0
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 25 F CRIMP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMA25SNMBF0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 25 F CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2391 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B)
Shell Υλικό, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Shell Τέλος Πάχος -
Σειρά D*MA Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDBMA25SNMBF0 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 200 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Thermoplastic Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position