Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DBMA25SF225
DBMA25SF225
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMA25SF225 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMA25SF225
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMA25SF225 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3241 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 20-28 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Stainless Steel
Σειρά D*MA Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 25 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal