Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DB25SF179
DB25SF179
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DB25SF179 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DB25SF179
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DB25SF179 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4281 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Wire Wrap
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Σειρά Original D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDB25SF179 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας Machined Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα Black
Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DB25SF179C
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:DSUB 25 F WW .585" G ZINC
  • Σε απόθεμα:3848
  • Μέρος#:DB25SF179AA191
  • Κατασκευαστές:Cannon