Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DB25SC37
DB25SC37
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DB25SC37 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DB25SC37
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DB25SC37 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5644 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 20-28 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Σειρά Original D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDB25SC37 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Diallyl Phthalate (DAP) φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal