Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAMAM26PMNMB
DAMAM26PMNMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMAM26PMNMB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMAM26PMNMB
Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή DSUB 26 M HD PCB STR G50 CAD
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 485 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMAM26PMNMB Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Διαθέσιμη ποσότητα 485 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy
Τάση - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder στοίβαγμα Κατεύθυνση Signal
Κατάσταση RoHS Bulk Pitch - Σύνδεσμος -
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
Περιγραφή DSUB 26 M HD PCB STR G50 CAD Η τρέχουσα εκτίμηση (ανά επαφή) Housing/Shell (Unthreaded)
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Φόρμα Επικοινωνίας 2 (DA, A) High Density