Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAMAM26PM
DAMAM26PM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMAM26PM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMAM26PM
Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή DSUB 26 M CRIMP HD G50
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 527 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMAM26PM Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Διαθέσιμη ποσότητα 527 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy
Τάση - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp στοίβαγμα Κατεύθυνση Signal
Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Steel, Tin Plated Σειρά MIL-DTL-24308, D*MAM
Κατάσταση RoHS Bulk Pitch - Σύνδεσμος -
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
Περιγραφή DSUB 26 M CRIMP HD G50 Η τρέχουσα εκτίμηση (ανά επαφή) Housing/Shell (Unthreaded)
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Φόρμα Επικοινωνίας 2 (DA, A) High Density
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold Χρήση Connector D-Sub, High Density
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Black
καλώδιο Εγκαίνια Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) καλώδιο Διάμετρος -
Backspace Spacing Machined
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DAMAM26P
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT