Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub, D-σχήματος - θήκες > DAMA15SA183F0
DAMA15SA183F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMA15SA183F0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMA15SA183F0
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 15 F CRIMP G
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMA15SA183F0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 15 F CRIMP G Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10874 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 1 (DE, E) High Density
Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Shell Τέλος Πάχος -
Σειρά D*MA Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDAMA15SA183F0 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 15
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 200 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Thermoplastic Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position