Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub, D-σχήματος - θήκες > DAMA15SA101F0
DAMA15SA101F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMA15SA101F0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMA15SA101F0
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 15 F CRIMP G F0 CAD
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMA15SA101F0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 15 F CRIMP G F0 CAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5482 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A)
Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Shell Τέλος Πάχος -
Σειρά D*MA Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 15 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position
Επικοινωνία Τύπος Signal Τύπος υποδοχής Receptacle for Female Contacts
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα Black
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DAMA15S
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:DSUB 15 F CRIMP G30 ZINC