Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAM15PBA152
DAM15PBA152
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAM15PBA152 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAM15PBA152
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAM15PBA152 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 4367 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Σειρά D*M Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polyester φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal