Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAM15PA156
DAM15PA156
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAM15PA156 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAM15PA156
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DSUB 15 M SOD G50 ZINC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAM15PA156 Κατασκευαστής Bel
Διαθέσιμη ποσότητα 6494 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish -
Σειρά 1 Συσκευασία -
Αλλα ονόματα CDAM15PA156 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal