Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > ATS24ASM-1
ATS24ASM-1
ATS24ASM-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATS24ASM-1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATS24ASM-1
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ATS24ASM-1 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 331331 pcs Φύλλο δεδομένων ATS(-SM) Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MHz Crystal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Σειρά ATS-SM