Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > ATS245ASM-1E
ATS245ASM-1E
ATS245ASM-1E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATS245ASM-1E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATS245ASM-1E
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 24.576MHZ 18PF SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ATS245ASM-1E Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 24.576MHZ 18PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 301959 pcs Φύλλο δεδομένων ATS(-SM) Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MHz Crystal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Σειρά ATS-SM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση HC-49/US Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 18pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Ανοχή συχνότητας ±30ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 24.5MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 24.5MHz ±30ppm Crystal 18pF 30 Ohms HC-49/US