Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες αφής > 222AMVBAR
222AMVBAR
222AMVBAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 222AMVBAR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 222AMVBAR
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 222AMVBAR Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 338482 pcs Φύλλο δεδομένων 222A Series Datasheet
Κατηγορία Διακόπτες Στυλ λήξης Gull Wing
διακόπτη Ταξίδια 0.25mm Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά 222A Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Περίγραμμα 6.20mm x 6.20mm Αλλα ονόματα CT3088TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Δύναμη λειτουργίας 160gf
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Tactile Feedback
Λεπτομερής περιγραφή Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 12VDC
Κύκλωμα SPST-NO ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Προσανατολισμού Top Actuated ενεργοποιητή Υλικό -
Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία - Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο 5.00mm