Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες αφής > 222ADVAA
222ADVAA
222ADVAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 222ADVAA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 222ADVAA
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή SWITCH TACT SPST-NO 0.05A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 222ADVAA Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή SWITCH TACT SPST-NO 0.05A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 504338 pcs Φύλλο δεδομένων 222A Series Datasheet
Κατηγορία Διακόπτες Στυλ λήξης PC Pin
διακόπτη Ταξίδια 0.25mm Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά 222A Συσκευασία Bulk
Περίγραμμα 6.20mm x 6.20mm Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας 160gf τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 12VDC Κύκλωμα SPST-NO
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Προσανατολισμού Top Actuated
ενεργοποιητή Υλικό - Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία -
Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο 4.30mm