Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες DIP > 210-12MSTFD
210-12MSTFD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 210-12MSTFD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 210-12MSTFD
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1005 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 210-12MSTFD Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79490 pcs Φύλλο δεδομένων 209, 210 Series Datasheet
Κατηγορία Διακόπτες Δυνάμενος να πλυθεί Yes
Αξιολόγηση τάσης 20VDC Στυλ λήξης PC Pin
Σειρά 210 Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 210012MSTFD
21012MSTFD
210B012MSTFD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Μήκος 1.258" (31.95mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.190" (4.83mm) Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
ηλεκτρική ζωή 1,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Επικοινωνία Υλικό Beryllium Copper
Επικοινωνία Finish Gold Κύκλωμα SPST
Υλικό σώματος - ενεργοποιητής Τύπος Slide (Standard)
ενεργοποιητή Επίπεδο Raised
Σχετικά προϊόντα
210-12MS Image
  • Μέρος#:210-13-320-41-001000
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
  • Σε απόθεμα:8360
210-13-308-41-001000 Image
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
210-13-324-41-001000 Image
  • Περιγραφή:CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
  • Περιγραφή:CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
  • Περιγραφή:CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD