Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες DIP > 210-12LPSTFD
210-12LPSTFD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 210-12LPSTFD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 210-12LPSTFD
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1005 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 210-12LPSTFD Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73451 pcs Φύλλο δεδομένων 209, 210 Series Datasheet
Κατηγορία Διακόπτες Δυνάμενος να πλυθεί Yes
Αξιολόγηση τάσης 20VDC Στυλ λήξης PC Pin
Σειρά 210 Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 210012LPSTFD
21012LPSTFD
210B012LPSTFD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Μήκος 1.258" (31.95mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.180" (4.57mm) Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
ηλεκτρική ζωή 1,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Επικοινωνία Υλικό Beryllium Copper
Επικοινωνία Finish Gold Κύκλωμα SPST
Υλικό σώματος - ενεργοποιητής Τύπος Slide (Standard)
ενεργοποιητή Επίπεδο Flush, Recessed
Σχετικά προϊόντα
210-13-308-41-001000 Image
  • Μέρος#:210-13-308-41-001000
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD