Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2SC-151-R
UP2SC-151-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2SC-151-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2SC-151-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 150UH 550MA 520 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2SC-151-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 150UH 550MA 520 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4999 pcs Φύλλο δεδομένων UP2SC SeriesUP2SC Drawing
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά UNI-PAC™ 2SC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 90 @ 100kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6.3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 520 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 520 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 550mA Τρέχουσες - Κορεσμός 930mA