Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2SC-120-R
UP2SC-120-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2SC-120-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2SC-120-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 12UH 1.8A 80 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2SC-120-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 12UH 1.8A 80 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4683 pcs Φύλλο δεδομένων UP2SC SeriesUP2SC Drawing
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά UNI-PAC™ 2SC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 100kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 12µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 12µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 80 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.8A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.3A