Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP0.4SC-152-R
UP0.4SC-152-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP0.4SC-152-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP0.4SC-152-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1.5MH 120MA 4.2 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος UP0.4SC-152-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1.5MH 120MA 4.2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73588 pcs Φύλλο δεδομένων UP0.4SC Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) θωράκιση Shielded
Σειρά UNI-PAC™ 0.4SC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 100kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα UP0-4SC-152-R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1.5mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.115" (2.92mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.5mH Shielded Wirewound Inductor 120mA 4.2 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 4.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 120mA Τρέχουσες - Κορεσμός -