Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP0.4SC-101-R
UP0.4SC-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP0.4SC-101-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP0.4SC-101-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP0.4SC-101-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77179 pcs Φύλλο δεδομένων UP0.4SC Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) θωράκιση Shielded
Σειρά UNI-PAC™ 0.4SC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 100kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα UP0-4SC-101-R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.115" (2.92mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Wirewound Inductor 300mA 480 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 480 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA Τρέχουσες - Κορεσμός -