Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Πρίζες > TPHCS800-M
TPHCS800-M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TPHCS800-M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TPHCS800-M
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE HLDR BLADE 80V 800A CHASS
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 313 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TPHCS800-M Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE HLDR BLADE 80V 800A CHASS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 313 pcs Φύλλο δεδομένων TPHCS Series DatasheetTelecom Catalog
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση 80V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Σειρά Telpower® TPHCS
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Holder Fuse Τύπος Blade
Fuse Μέγεθος 1.5" Dia x 3.5" L (38.1mm x 88.9mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα TPH, TPL-C
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Holder 800A 80V 1 Circuit Blade Chassis Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 800A