Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Πρίζες > TPHCS250-ML
TPHCS250-ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TPHCS250-ML με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TPHCS250-ML
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE HLDR BLADE 80V 250A CHASS
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 277 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TPHCS250-ML Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE HLDR BLADE 80V 250A CHASS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 277 pcs Φύλλο δεδομένων TPHCS Series DatasheetTelecom Catalog
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση 80V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Σειρά Telpower® TPHCS
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Holder Fuse Τύπος Blade
Fuse Μέγεθος 1" Dia x 2.66" L (25.4mm x 67.5mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα TPL-B
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Holder 250A 80V 1 Circuit Blade Chassis Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 250A
Επικοινωνία Υλικό Copper Επικοινωνία Finish Tin
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:TPHCS250-M