Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Πίνακες, μετασχηματιστές σήμα > SDQ25-151-R
SDQ25-151-R
SDQ25-151-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SDQ25-151-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SDQ25-151-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 150.2UH SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2900 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SDQ25-151-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 150.2UH SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55163 pcs Φύλλο δεδομένων SDQ Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SDQ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Ρόλοι 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αυτεπαγωγή - που συνδέονται σε σειρά 600.6µH Επαγωγή - σε παράλληλη σύνδεση 150.2µH
Ύψος 0.098" (2.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Shielded 2 Coil Inductor Array 600.6µH Inductance - Connected in Series 150.2µH Inductance - Connected in Parallel 1.5 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 408mA Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) - Σειρά 6 Ohm Αντίσταση DC (DCR) - Παράλληλη 1.5 Ohm
Τρέχουσα Κορεσμός - Σειρά 164mA Τρέχων Κορεσμός - Παράλληλος 328mA
Τρέχουσα βαθμολογία - Σειρά 204mA Τρέχουσα βαθμολογία - παράλληλη 408mA