Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Πίνακες, μετασχηματιστές σήμα > SDQ25-150-R
SDQ25-150-R
SDQ25-150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SDQ25-150-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SDQ25-150-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 14.79UH SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SDQ25-150-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 14.79UH SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57771 pcs Φύλλο δεδομένων SDQ Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SDQ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 513-1831-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Ρόλοι 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αυτεπαγωγή - που συνδέονται σε σειρά 59.17µH
Επαγωγή - σε παράλληλη σύνδεση 14.79µH Ύψος 0.098" (2.50mm)
Λεπτομερής περιγραφή Shielded 2 Coil Inductor Array 59.17µH Inductance - Connected in Series 14.79µH Inductance - Connected in Parallel 163.2 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.24A Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) - Σειρά 652.6 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) - Παράλληλη 163.2 mOhm Τρέχουσα Κορεσμός - Σειρά 523mA
Τρέχων Κορεσμός - Παράλληλος 1.05A Τρέχουσα βαθμολογία - Σειρά 619mA
Τρέχουσα βαθμολογία - παράλληλη 1.24A