Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SD8350-150-R
SD8350-150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SD8350-150-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SD8350-150-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2.3A 53 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SD8350-150-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2.3A 53 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64424 pcs Φύλλο δεδομένων SD8350 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SD8350 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 53 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 53 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.3A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.9A