Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SD8328-470-R
SD8328-470-R
SD8328-470-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SD8328-470-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SD8328-470-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 47UH 1.3A 194 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1280 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SD8328-470-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 47UH 1.3A 194 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81503 pcs Φύλλο δεδομένων SD8328 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SD8328 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1498-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 47µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 47µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 194 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 194 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.3A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.2A