Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > S506-630-R
S506-630-R
S506-630-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S506-630-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S506-630-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Product parameter
Αριθμός μέρος S506-630-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25261 pcs Φύλλο δεδομένων S506 Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Σειρά S506
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm Αλλα ονόματα S506-630R
S506630R
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 1.33
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.186 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 630mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Σχετικά προϊόντα
S506-32-R Image
  • Μέρος#:S506-32-R
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
  • Σε απόθεμα:11887
S506-4-R Image
  • Μέρος#:S506-4-R
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM
  • Σε απόθεμα:18700
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 8A 250VAC 5X20MM
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM
S509-46 Image
  • Μέρος#:S509-46
  • Κατασκευαστές:Harwin
  • Περιγραφή:CONN QC TAB R/A 6.3MM SOLDER