Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > S506-400-R
S506-400-R
S506-400-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S506-400-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S506-400-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Product parameter
Αριθμός μέρος S506-400-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14576 pcs Φύλλο δεδομένων S506 Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Σειρά S506
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm Αλλα ονόματα S506-400R
S506400R
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.872
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.31 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις BSI, CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR, VDE
Σχετικά προϊόντα
S506-63-R Image
  • Μέρος#:S506-63-R
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM