Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > MPI4020V2-1R5-R
MPI4020V2-1R5-R
MPI4020V2-1R5-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPI4020V2-1R5-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPI4020V2-1R5-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 5A 46 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MPI4020V2-1R5-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 5A 46 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm) θωράκιση Shielded