Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > MPI4020V2-1R0-R
MPI4020V2-1R0-R
MPI4020V2-1R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPI4020V2-1R0-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPI4020V2-1R0-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1UH 6A 27 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MPI4020V2-1R0-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1UH 6A 27 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm) θωράκιση Shielded