Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > MDA-2-10UNP-R
MDA-2-10UNP-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MDA-2-10UNP-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MDA-2-10UNP-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERAMIC CARTRIDGE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MDA-2-10UNP-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Διαθέσιμη ποσότητα 5943 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά MDA Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος -
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση - εγκρίσεις -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MDA-12-R
  • Περιγραφή:BUSS SMALL DIMENSION FUSE
  • Σε απόθεμα:19351
MDA-1/8-R Image
  • Μέρος#:MDA-1/8-R
  • Περιγραφή:FUSE CERM 125MA 250VAC 3AB 3AG
  • Σε απόθεμα:3975
MDA-3/10-R Image
  • Μέρος#:MDA-3/10-R
  • Περιγραφή:FUSE CERM 300MA 250VAC 3AB 3AG
MDA-3-R Image
  • Μέρος#:MDA-3-R
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 3A 250VAC 3AB 3AG
MDA-10-R Image
  • Μέρος#:MDA-10-R
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
MDA-15/100-R Image
  • Μέρος#:MDA-15/100-R
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 150MA 250VAC 3AB
MDA-3/8-R Image
  • Μέρος#:MDA-3/8-R
  • Περιγραφή:FUSE CERM 375MA 250VAC 3AB 3AG
MDA-3/4-R Image
  • Μέρος#:MDA-3/4-R
  • Περιγραφή:FUSE CERM 750MA 250VAC 3AB 3AG
MDA-2-8/10-R Image
  • Μέρος#:MDA-2-8/10-R
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 2.8A 250VAC 3AB 3AG
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 3.2A 250VAC 3AB 3AG
MDA-1/4-R Image
  • Μέρος#:MDA-1/4-R
  • Περιγραφή:FUSE CERM 250MA 250VAC 3AB 3AG
MDA-1/32-R Image
  • Μέρος#:MDA-1/32-R
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 32MA 250VAC 3AB 3AG
MDA-10-R-TC Image
  • Μέρος#:MDA-10-R-TC
MDA-15-R Image
  • Μέρος#:MDA-15-R
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
MDA-25-R Image
  • Μέρος#:MDA-25-R
  • Περιγραφή:FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB
MDA-2-1/2-R Image
  • Μέρος#:MDA-2-1/2-R
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 3AB 3AG
MDA-20-R Image
  • Μέρος#:MDA-20-R
  • Περιγραφή:FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
MDA-2-R Image
  • Μέρος#:MDA-2-R
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 2A 250VAC 3AB 3AG
MDA-2/10-R Image
  • Μέρος#:MDA-2/10-R
  • Περιγραφή:FUSE CERM 200MA 250VAC 3AB 3AG