Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > MDA-10-R-TC
MDA-10-R-TC
MDA-10-R-TC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MDA-10-R-TC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MDA-10-R-TC
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MDA-10-R-TC Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 13512 pcs Φύλλο δεδομένων MDA Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Σειρά MDA
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1620.43 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.00948 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 10A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200A AC, 10kA DC