Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HCV1206-2R0-R
HCV1206-2R0-R
HCV1206-2R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HCV1206-2R0-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HCV1206-2R0-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 2UH 12A 6 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HCV1206-2R0-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 2UH 12A 6 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29748 pcs Φύλλο δεδομένων HCV1206 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά HCV1206 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 283-4588-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.201" (5.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2µH Unshielded Wirewound Inductor 12A 6 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 6 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 12A Τρέχουσες - Κορεσμός 16A