Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HCV1206-1R5-R
HCV1206-1R5-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HCV1206-1R5-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HCV1206-1R5-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND, ER 12X6 1.5UH 21A, SMT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 49636 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
550 pcs1100 pcs2750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HCV1206-1R5-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND, ER 12X6 1.5UH 21A, SMT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49636 pcs Φύλλο δεδομένων HCV1206 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά HCV1206 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 283-5253-2
HCV1206-1R5-R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.201" (5.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Inductor 12A 6 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 6 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 12A
Τρέχουσες - Κορεσμός 21A