Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HCM0703-150-R
HCM0703-150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HCM0703-150-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HCM0703-150-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND, PRESSED, 15UH, 5.0A 2PADS,
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 88210 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HCM0703-150-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND, PRESSED, 15UH, 5.0A 2PADS, Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88210 pcs Φύλλο δεδομένων HCM0703 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm) θωράκιση Shielded
Σειρά HCM0703 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 14.9µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 14.9µH Shielded Inductor 2.2A 127 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 127 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 5A