Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HCM0703-100-R
HCM0703-100-R
HCM0703-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HCM0703-100-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HCM0703-100-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 10UH 3.2A 77.6 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs10500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HCM0703-100-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 10UH 3.2A 77.6 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60400 pcs Φύλλο δεδομένων HCM0703 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm) θωράκιση Shielded
Σειρά HCM0703 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1708-2
HCM0703100R
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 77.6 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 77.6 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 7A