Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP1108L4-R120-R
FP1108L4-R120-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP1108L4-R120-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP1108L4-R120-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND FLAT PAC POWER 120NH 50A 2 P
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 84738 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP1108L4-R120-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND FLAT PAC POWER 120NH 50A 2 P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84738 pcs Φύλλο δεδομένων FP1108L3, L4 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.315" W (11.00mm x 8.00mm)
θωράκιση - Σειρά FP1108L4
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 120nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 120nH Inductor 91A 0.05 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 0.05 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 91A