Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP1108L1-R220-R
FP1108L1-R220-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP1108L1-R220-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP1108L1-R220-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND FLAT PAC POWER 220NH 2 PADS
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 89047 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
450 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP1108L1-R220-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND FLAT PAC POWER 220NH 2 PADS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89047 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.323" W (11.00mm x 8.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά FP1108 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 220nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.327" (8.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 220nH Unshielded Inductor Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) -