Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DR125-R47-R
DR125-R47-R
DR125-R47-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DR125-R47-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DR125-R47-R
Κατασκευαστής Eaton
Περιγραφή FIXED IND 470NH 17.6A 1.8 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DR125-R47-R Κατασκευαστής Eaton
Περιγραφή FIXED IND 470NH 17.6A 1.8 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96112 pcs Φύλλο δεδομένων DR Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τάσης - Ανάλυση -
Χρήση Shielded Τύπος Wirewound
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Σειρά DR
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Ακροαματικότητα -
Πόλωση Nonstandard Άλλα ονόματα 283-4065-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DR125-R47-R Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
Τύπος υλικού 470nH Συχνότητα - Test -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.8 mOhm Διευρυμένη περιγραφή 470nH Shielded Wirewound Inductor 17.6A 1.8 mOhm Nonstandard
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Διάμετρος - Ώμος -
Περιγραφή FIXED IND 470NH 17.6A 1.8 MOHM Χρόνος καθυστέρησης 100kHz
Αντίσταση DC (DCR) 33A τρέχουσα Αξιολόγηση 17.6A