Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DR125-4R7-R
DR125-4R7-R
DR125-4R7-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DR125-4R7-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DR125-4R7-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 7.18A 10.5 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs1200 pcs3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DR125-4R7-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 7.18A 10.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87137 pcs Φύλλο δεδομένων DR Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά DR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1125-2
DR125-4R7
DR125-4R7-ND
DR1254R7R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 7.18A 10.5 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 10.5 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.18A Τρέχουσες - Κορεσμός 9.71A