Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > CTX500-1-52-R
CTX500-1-52-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CTX500-1-52-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CTX500-1-52-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 500UH 1.7A 361 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
70 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CTX500-1-52-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 500UH 1.7A 361 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24379 pcs Φύλλο δεδομένων Low Cost Power Inductors
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.945" Dia x 0.602" W (24.00mm x 15.30mm) θωράκιση Unshielded