Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > CTX50-5-52-R
CTX50-5-52-R
CTX50-5-52-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CTX50-5-52-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CTX50-5-52-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 50UH 7.6A 24.8 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CTX50-5-52-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 50UH 7.6A 24.8 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25380 pcs Φύλλο δεδομένων Low Cost Power Inductors
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.272" Dia x 0.744" W (32.30mm x 18.90mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά CTX Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 513-1740
CTX50-5-52-R-ND
CTX50552R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 50µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 50µH Unshielded Toroidal Inductor 7.6A 24.8 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 24.8 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.6A Τρέχουσες - Κορεσμός 9.4A